МІНЦИФРИ: ПОСЛУГИ У СФЕРІ ВИРОБНИЦТВА ТА ЗБЕРІГАННЯ ПРОДУКЦІЇ НА ГІДІ

Дата: 27.09.2021 17:17

Мінцифри звертає увагу тих, хто планує розпочати власне виробництво або торгівлю і не знає, які державні послуги для цього потрібні.

Гід з державних послуг підкаже, як отримати необхідну послугу, місце, час та вартість. Для цього Мінцифри пропонує добірку послуг у сфері виробництва та обігу продукції:

Експлуатаційний дозвіл на діяльність із виробництва та/або зберігання харчових продуктів тваринного походження;

Анулювання експлуатаційного дозволу;

Поновлення дії експлуатаційного дозволу;

Державна реєстрація потужностей оператора ринку;

Внесення змін до відомостей Державного реєстру потужностей операторів ринку;

Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об’єктів) із перероблення неїстівних продуктів тваринного походження;

Затвердження експортної потужності.

Довідково. Гід з державних послуг є офіційним джерелом інформації. Якщо державний орган запросив документ, який не зазначений на Гіді, то посилання на Гід є вагомим аргументом, щоб не надавати додаткові довідки.