РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДУЮТЬ ПРО ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ОБІГРІВУ ПОМЕШКАНЬ У ПЕРІОД ТЕМПЕРАТУРНИХ КОЛИВАНЬ

Дата: 27.09.2021 12:34

В Україну прийшло відчутне похолодання, тож громадяни починають обігрівати помешкання. Водночас до Служби порятунку щодня надходять десятки повідомлень про пожежі у житловому секторі, а з наближенням зими статистика побутових загорянь, зазвичай, збільшується в рази. Вогонь забирає людські життя, завдає значних матеріальних збитків та призводить до непоправного. Причиною ж таких сумних наслідків, перш за все, є нехтування населенням правил пожежної безпеки.

Так, від початку року у житловому секторі України сталося майже 20 тисяч пожеж.

Рятувальники нагадують, аби уникнути трагедії, спричиненої пожежею в оселі, потрібнобути  вкрай обережними, дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме:

• не палити у ліжку;
  • слідкувати за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишати увімкненими телевізори, праски тощо;
  • не залишати дітей без нагляду та не дозволяти їм бавитися сірниками;
  • уникати перевантаження електричних мереж, не вмикати одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
  • використовувати пічне опалення та прилади для обігріву, дотримуючись правил пожежної безпеки.

При виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!