Вакцинація – це необхідність заради збереження здоров’я оточуючих, – Житомирська політехніка. ВІДЕО

Дата: 24.09.2021 19:05

У Державному університеті «Житомиська політехніка» триває вакцинація освітян проти COVID-19.

Обов’язковість вакцинації персоналу навчальних закладів задля їх функціонування у режимі офлайн у навчальному 2021-2022 році передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 року № 787.

Крім того, на території Житомирської області з 23 вересня встановлено  «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Повну вакцинацію проти COVID-19 серед освітян Житомирщини пройшли педагогічні працівники Житомирської політехніки, зокрема Віталій Кучменко — завідувач післядипломної освіти «Житомирської політехніки.

“Я вирішив вакцинуватися, бо ми щодня працюємо зі студентами. Нам, як педагогічним працівникам, потрібно уникнути масового розповсюдження коронавірусу”, — сказав Віталій Кучменко.

Освітяни в університеті отримують щеплення організованими групами, попередньо запросивши до освітнього закладу мобільну бригаду з імунізації.

“Вакцинація працівників відбувається вже вп’яте у стінах «Житомирської політехніки». Після даного етапу університет буде мати більше 80% вакцинованого персоналу. Це дасть змогу закладу продовжити роботу в “жовтому” рівні епіднебезпеки у звичному режимі. Всю важливість вакцинації розуміють всі педагогічні працівники та персонал університету, адже це дає змогу вберегти здоров’я багатьох людей”, — сказав проректор з науково-педагогічної роботи Державного університету «Житомирська політехніка» Андрій Морозов.

Детальніше про вакцинацію у «Житомирській політехніці» дивіться у ВІДЕО нижче.

Нагадаємо, що Наталія Остапченко провела засідання щодо темпів вакцинації проти COVID-19 з представниками учбових закладів Житомирщини.

Також Уряд ухвалив рішення про продовження в Україні дії адаптивного карантину до 31 грудня 2021 року.

Довідково. Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплення також можна знайти на сайті Вакцинація від COVID-19.

Люди, які не можуть самостійно пересуватися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації додому за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19 або через свого сімейного лікаря.

На сьогодні в області наявні такі вакцини Coronavac, Comirnaty / Pfizer, Astrazeneca та Moderna.

Як працюють вакцини проти COVID-19, читайте ТУТ.

FacebookTwitterРесурс