5 КРОКІВ ПАЦІЄНТА ДО ОТРИМАННЯ ІНСУЛІНУ ЗА ЕЛЕКТРОННИМ РЕЦЕПТОМ

Дата: 24.09.2021 19:01

З 01 жовтня пацієнти з діабетом зможуть отримати інсуліни безоплатно або з доплатою в будь-якій аптеці, яка працює за договором з Національною службою здоров’я. Вартість інсулінів аптеці відшкодує Національна служба здоров’я України.

Вже з електронним рецептом пацієнт обирає будь-яку аптеку, в будь-якому регіоні країни, яка має договір з НСЗУ за напрямком реімбурсації інсулінів. В аптеці потрібно надати електронний рецепт або назвати його номер та код підтвердження й отримати призначений препарат.

Перелік аптек, в яких можливо отримати інсулін за електронним рецептом, можна буде дізнатись у контакт-центрі НСЗУ за номером 16-77 або на сайті https://nszu.gov.ua/ . Ця інформація буде доступною після укладення договорів з аптеками.