Децентралізація: 143 громади вже отримали субвенцію на розвиток мережі ЦНАП

Дата: 24.09.2021 10:45

Протягом останніх трьох місяців 143 громади отримали субвенцію на створення Центрів надання адміністративних послуг на загальну суму 135 млн грн.

Як повідомляється на сайті “Децентралізація”, станом на вересень 148 громад уже провели тендерні процедури та уклали договори з підрядними організаціями.

Відповідно до розпорядження Уряду № 619-р, до кінця року 165 громад отримають субвенцію в розмірі 231 млн грн. Завдяки цьому 5 мільйонів українців отримають доступ до якісних державних послуг.

Детальнішу інформацію щодо використання субвенції на розвиток мережі ЦНАП можна знайти на дашборді: https://cutt.ly/GEh8HAD

Нагадуємо, що в серпні у Ланівецькій громаді Тернопільської області.відкрили Дія Центр, що фінансувався за кошти субвенції.