РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДУЮТЬ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ОБІГРІВУ ПОМЕШКАНЬ У ПЕРІОД ТЕМПЕРАТУРНИХ КОЛИВАНЬ

Дата: 23.09.2021 14:07

Кінець першого осіннього місяця «порадував» відчутним похолоданням, а з 23 вересня Український гідрометцентр прогнозує в Україні, крім півдня, сходу та Закарпаття, ще й заморозки на поверхні ґрунту. З огляду на це, громадяни починають обігрівати помешкання. Саме тому увага рятувальників нині прикута до питань дотримання суспільством правил пожежної безпеки у побуті.

Так, з початку 2021 року у житловому секторі країни сталося 19 тисяч 189 пожеж, на яких загинуло 1 тисяча 100 людей. Для того, щоб вплинути на таку трагічну статистику, фахівці ДСНС проводять із громадянами роз'яснювальну роботу та вчать їх правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння. Загалом, така робота проводиться в усіх куточках країни.

Шановні громадяни! Аби уникнути трагедії, спричиненої пожежею в оселі, будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме:

• не паліть у ліжку;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;
  • не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • уникайте перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
  • використовуйте пічне опалення та прилади для обігріву, дотримуючись правил пожежної безпеки.
  •

При виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!