Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

РІШЕННЯ УРЯДУ ДОЗВОЛИТЬ УКРФІНЖИТЛУ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ГРОМАДЯН ЖИТЛОМ НА УМОВАХ ІПОТЕКИ ТА ФІНЛІЗИНГУ

Дата: 23.09.2021 13:59
Кількість переглядів: 213

 

         22 вересня 2021 року Кабінет Міністрів прийняв постанову щодо збільшення статутного капіталу Укрфінжитло «Деякі питання випуску облігацій внутрішньої державної позики з подальшим придбанням акцій додаткової емісії приватного акціонерного товариства «Українська фінансова житлова компанія», розроблену Мінфіном.

Прийняте рішення надасть можливість поповнити статутний капітал Укрфінжитла на 20 млрд грн з подальшим спрямуванням зазначених коштів на реалізацію програм забезпечення громадян житлом на умовах іпотечного кредитування та фінансового лізингу.

20 тис. українських родин, які отримують заробітну плату із державного або місцевого бюджетів, та внутрішньо переміщені особи зможуть отримати близько 8 тис. іпотечних кредитів для придбання житла та 12 тис. квартир на умовах фінансового лізингу.

Постановою передбачено, що Міністерство фінансів протягом 2021 року здійснює:

  • придбання у державну власність акцій додаткової емісії ПрАТ «Укрфінжитло» на суму 20 млрд грн в обмін на облігації внутрішньої державної позики;
  • випуск облігацій внутрішньої державної позики у розмірі 20 млрд грн із строком обігу до 15 років та відсотковою ставкою доходу до 13 відсотків річних.

Рішення Уряду прийняте згідно із Законом України «Про Державний бюджет на 2021 рік», відповідно до рекомендації Ради з питань участі держави у статутному капіталі Укрфінжитло і не потребує додаткових видатків бюджету.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь