Привітання жителів та гостей м.Овруч

Дата: 21.09.2021 14:33

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

19 вересня Лугинська громада привітала жителів та гостей славного м. Овруч з 1075-им Днем народження та взяла участь в обласному фестивалі «Поліська пані Картопелька». Зі сцени вітали овручан ансамбль «Світанок» Лугинського Будинку культури до складу якого входять: Олег Шрам, Володимир Бовсуновський, Надія Слинчук, Наталія Бичківська, Валентина Мельничук, незмінний оператор, без якого ми нікуди, Олександр Ковальов  та начальник відділу культури та туризму Олена Іванова. На презентаційній локації окрасою були наші незрівняні «Бовсунівські бабусі» (художній керівник Марія Карповець). Підтримував колектив селищний голова Мельник Петро Іванович та керуючий справами виконавчого комітету Карповець Віктор Павлович.