Консультація про наболіле

Дата: 20.09.2021 12:40

На превеликий жаль пандемія не зникла і вносить зміни в наше життя. Постійно вводяться карантинні обмеження з метою запобігання нових випадків захворювання на COVID-19.

17.09.2021 року представник центру надання безоплатної правової допомоги Ярослав Савчук завітав до Коростенського РС №1 з метою надання консультації, щодо порядку отримання сертифікатів про вакцинацію.  Було обговорено постанову 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Отримана  інформація є актуальною та  буде доведена до підоблікових та працівників Коростенського районного сектору №1

Начальник Коростенського РС №1 майор внутрішньої служби Ярослава Омельчук