Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

МІНВЕТЕРАНІВ РОЗПОЧИНАЄ ТЕСТУВАННЯ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВЕТЕРАНІВ

Дата: 20.09.2021 09:07
Кількість переглядів: 234

Фото без опису

 

         Міністерство у справах ветеранів України розпочинає тестування Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ) та Електронного кабінету ветерана, повноцінний запуск яких планується здійснити до кінця 2021 року. Нагадаємо, постанову Уряду про створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни було затверджено у серпні 2019 року. Серед завдань реєстру, зокрема, ведення обліку осіб чотирьох категорій відповідно до Закону «Про статус ветеранів війни», реалізація пільг, які передбачені законом, адміністрування потреб ветеранів та координація діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади у питаннях ветеранської політики.

У 2020 році Мінветеранів підписало меморандум з Радою міжнародних наукових досліджень (IREX), у якому серед іншого йдеться про допомогу у створенні програмного забезпечення Єдиного державного реєстру ветеранів війни. Наприкінці 2020-го було підписано договір, а у 2021 році затверджено технічне завдання і розпочато створення реєстру.

«Зараз ми закінчуємо роботу над Єдиним державним реєстром ветеранів війни. Також триває робота над електронним кабінетом, завдяки якому кожен ветеран зможе дізнатися про перелік пільг і послуг, які йому гарантовані. Міністерство зі свого боку зможе побачити ступінь реалізації пільгових програм чи програм підтримки державою ветеранів», – розповів заступник міністра у справах ветеранів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук.

За його словами, на сьогодні вже розроблене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру ветеранів війни та Електронного кабінету ветерана. Наразі разом із тестуванням системи та побудовою комплексної системи захисту інформації, готується пентест (penetration test), який дозволить виявити та у подальшому усунути вразливості в інформаційній системі зокрема й у питанні захисту персональних даних користувачів.

Тестувати ЄДРВВ Мінветеранів буде спільно з волонтерами та спеціально сформованою фокус-групою, яка вже розпочала роботу, як з боку користувача (тобто, ветерана), так і з боку адміністратора системи.

Разом із цим для ветеранів вже створено Базу знань (https://eveteran.gov.ua/), де у доступному та простому вигляді зібрана інформація про пільги та статуси, які передбачені законодавством для осіб категорій відповідно до Закону «Про статус ветеранів війни».

«Мета Бази знань – поінформувати ветеранів про передбачені їм законодавством права, пільги і гарантії. І цією системою вже можна користуватися», – зазначив Володимир Левчук.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь