Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

СЕРГІЙ ОРЛОВ: УРЯД ПРИЙНЯВ ПОСТАНОВУ, ЯКА ДОЗВОЛИТЬ ПРОВЕСТИ ІДЕНТИФІКАЦІЮ В ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ ГРОМАДЯН

Дата: 16.09.2021 16:34
Кількість переглядів: 274

Фото без опису

 

         15 вересня на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято зміни до постанови КМУ № 1064 «Про внесення змін до Порядку ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян», що дозволить провести ідентифікацію в Реєстрі

Про це повідомив заступник Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов.

Відповідно до прийнятих змін, Міністерство юстиції разом з Державною податковою службою повинно провести звірку відомостей, що містяться в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян, з відомостями Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

«У разі ідентифікації осіб ми зможемо наповнити наш Реєстр відомостями про реєстраційний номер облікової картки платника податків відносно них. Це дозволить Міністерству юстиції забезпечити послідовну ідентифікацію усіх актових записів цивільного стану, складених відносно особи, щодо якої отримано відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків», – пояснив заступник Міністра.

Крім того, постановою передбачається вносити до Реєстру реєстраційний номер облікової картки платника податків та унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі у разі державної реєстрації визначених актів цивільного стану, усиновлення, позбавлення та поновлення батьківських прав, а також внесення до актових записів цивільного стану змін і доповнень, їх поновлення та анулювання, повторної видачі свідоцтва про державну реєстрації актів цивільного стану.

При цьому отримання відомостей про реєстраційний номер облікової картки платника податків, унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі особи планується здійснювати у порядку інформаційної взаємодії Реєстру з Державним реєстром фізичних осіб-платників податків та Єдиним державним демографічним реєстром через систему електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів.

«Прийняті зміни нададуть можливість запровадити нові автоматичні послуги у сфері ДРАЦС, що значно полегшить взаємодію громадян із державою, зменшивши необхідність кейсів, що потребують особистого звернення до відділів. Це ще один крок на шляху до режиму пейперлес», – підсумував Сергій Орлов.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь