Не допустити лиха

Дата: 16.09.2021 10:50

На дворі початок осені. Теплими осінніми днями люди часто влаштовують виїзди на природу в пошуках грибів або для того аби приємно провести час, насолоджуючись сонячним промінням перед холодною непогодою. Але щоб такі виїзди не закінчилися трагічно потрібно памятати правила безпеки.

Тому 16.09.2021 року начальником Коростенського РС №1 філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області спільно з головним інспектором ВЗНС Коростенського районного управління ГУ ДСНС України в Житомирській області майором служби цивільного захисту Віталієм Оксенчуком для підоблікових сектору було проведено інформативну зустріч на базі ДСНС смт.Лугини. Засудженим було організовано екскурсію та проведено інформативну бесіду про небезпеку загоряння трави і виникнення лісових пожеж для довкілля.

Підобліковим Коростенського РС №1 головним інспектором ВЗНС було вручено експрес-інформацію  з метою запобігання вподальшому шкоди для довкілля.

Начальник Коростенського РС №1 майор внутрішньої служби Ярослава Омельчук