ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! В                                 М. КОРОСТЕНЬ ПРОВОДИТИМУТЬ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ

Дата: 16.09.2021 10:43

З метою впорядкування та поліпшення надання послуг в рамках запровадженої адміністративно-територіальної реформи, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області в м. Коростені вже розпочато роботу з прийому юридичних та фізичних осіб з питань реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку сільськогосподарської техніки, видачі номерних знаків та відповідних реєстраційних документів. Консультації та інші заходи, пов’язані з реєстрацією та веденням обліку сільськогосподарської техніки здійснюються спеціалістом відділу  реєстрації сільськогосподарської техніки в приміщенні Коростенського управління ГУ ДПСС в Житомирській області (м. Коростень, вул. Грушевського, 104).

Наразі для зручності мешканці Коростенського району матимуть змогу зареєструвати (перереєструвати) або ж зняти з обліку техніку за вказаною вище адресою.