Велике будівництво на Житомирщині: учні школи-ліцею №1 у Малині розпочали навчальний рік в оновленому корпусі. ФОТО

Дата: 13.09.2021 18:02

У Житомирській області продовжується реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», в рамках якої триває розбудова соціально важливої інфраструктури, необхідної для забезпечення всіх прав жителів громад Житомирщини.

Так, цьогоріч 200 учнів молодших класів Малинського НВК “Школа-ліцей №1 імені Ніни Сосніної” І-ІІІ ступенів отримали можливість навчатися у приміщенні загальноосвітнього закладу, а не в дитячих садочках, як було раніше.

Основна мета проєкту – покращення якості надання освітніх послуг у найбільшому загальноосвітньому закладі міста Малина.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, реконструкцію будівлі було розпочато у 2005 році за кошти місцевого бюджету.

У 2021 році незавершений об’єкт було включено до програми «Велике будівництво» та профінансовано за кошти державного фонду регіонального розвитку.

Згідно з проєктом здійснено утеплення будівлі навчального закладу та капітальний ремонт внутрішніх приміщень.

Нагадаємо, що на Житомирщині триває зведення транспортної розв’язки на автодорозі М-21 поблизу Бердичева.

Довідково. Загальна вартість проєкту – 6,6 млн грн.

Проєкт реалізовано Малинською міською радою.

Фото без опису Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису