ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! У ВЕРЕСНІ ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ»  ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 06.09.2021 11:55

Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області оголошує про роботу «прямої телефонної лінії».

«Пряма телефонна лінія» працюватиме 14 та 23 вересня з 10:00 до 12:00.

Отримати відповіді на свої запитання жителі Житомирської області зможуть, подзвонивши за телефонними номерами:

14 вересня — (0412) 41-33-37 — заступник начальника Головного управління Наталія Макшаєва;

23 вересня — (0412) 39-69-67 — начальник управління обслуговування громадян Головного управління Лариса Бабич.

Крім того, спеціалісти управління обслуговування громадян Головного управління щоденно надаватимуть консультації за номером (0412) 33-40-39, для пенсіонерів силових структур — (0412) 41-37-74.