Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

79% ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ВЖЕ ФОРМУЮТЬ ЕЛЕКТРОННІ МЕДИЧНІ ВИСНОВКИ ПРО ТИМЧАСОВУ НЕПРАЦЕЗДАТНІСТЬ, ІНШІ МАЮТЬ ПЕРЕЙТИ НА НИХ ДО 01 ЖОВТНЯ

Дата: 01.09.2021 11:37
Кількість переглядів: 241

        

З 04 червня 2021 року в Україні розпочався перехідний період до видачі лише електронних листків непрацездатності. За цей час 2 262 заклади охорони здоров’я створили понад 213 тисяч електронних медичних висновків про тимчасову непрацездатність. 

«Для формування в закладі електронних медичних висновків потрібне підключення і реєстрація в електронній системі охорони здоров’я та навчені медфахівці.  Далі відомості про висновок потрапляють до Електронного реєстру листків непрацездатності, де на підставі них формується електронний лікарняний. 79% закладів за літо повністю освоїли цей процес», – заявила генеральна директорка директорату цифрових трансформацій в охороні здоров’я Марія Карчевич. 

Вона пояснює, що протягом цього часу лікарі могли формувати як медичні висновки про тимчасову непрацездатність в електронній системі охорони здоров’я, так і видавати паперові лікарняні. Але більшість відходить від роботи з паперами. 

«Оскільки електронний лікарняний є підставою для виплати коштів за період непрацездатності громадян, а питання фінансів, особливо в період захворювання, є важливим – МОЗ вирішив продовжити термін перехідного періоду до 01 жовтня, аби всі отримували якісні послуги і не залишились осторонь системи соціального захисту населення”, – додала Марія Карчевич. 

Відповідний наказ МОЗ уже пройшов державну реєстрацію. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь