22 серпня, в парку відпочинку села Ушомир відбувся І фестиваль територіальних громад Коростенського району «Моя Україна – єдина та вільна» присвячений Дню Державного Прапору України та 30-ої річниці Незалежності України

Дата: 31.08.2021 15:49

Лугинську громаду представляв співочий колектив «Берегиня» (с. Кремне). У святкуванні взяли участь 13 територіальних громад Коростенського району, а також 13 старостинських округів Ушомирської громади. Презентували громаду директорка Будинку дитячої творчості – Світлана Ковальчук, начальник відділу культури та туризму – Олена Іванова, головний спеціаліст відділу культури та туризму – Інна Синицька; оформлена фотозона керівником гуртка «Крій та шиття» та «Виготовлення іграшок сувенірів» - Наталія Закусило. Підтримували колектив голова Лугинської селищної ради Петро Мельник, секретар Лугинської селищної ради Олександр Губарець, керуючий справами виконавчого комітету Лугинської селищної ради  Віктор Карповець.