Відбулося пленарне засідання чергової сесії Лугинської селищної ради.

Дата: 27.08.2021 16:19

В роботі сесії прийняли участь 19 депутатів, керівники установ, організацій, старости старостинських округів.

В результаті роботи сесії депутатський корпус затвердив звіт про виконання бюджету Лугинської селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року, Програму створення і використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Лугинській селищній раді на 2021-2025 роки. Прийнято рішення про надання матеріальної допомоги, за яким 22 жителі Лугинської ОТГ отримають фінансову допомогу.

Значна частина питань, які були внесенні на розгляд сесії селищної ради - це земельні питання.

Всі питання, що розглядались на засіданні були попередньо опрацьовані постійними комісіями селищної ради.