Велике будівництво на Житомирщині: Реконструйоване приміщення Магістрату доступне для маломобільних груп населення, – Неля Ковалюк

Дата: 27.08.2021 12:37

27 Серпня 2021 • 10:40

Кіл-сть переглядів: 13

FacebookTwitterРесурс

Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОДА Неля Ковалюк ознайомилася з відреставрованою будівлею Магістрату в Житомирі.

Експертами по доступності був проведений аудит архітектурної доступності об’єкту.

Приміщення зручне у використанні людьми, які пересуваються на інвалідних візках. На другий поверх можна потрапити скориставшись гвинтовим підйомником. Зручна туалетна кімната і безпороговий простір надають можливість вільно пересуватися будівлею.

Нагадаємо, що реконструкцію Житомирського обласного краєзнавчого музею (Магістрату) здійснено в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»

Відреставровану будівлю Магістрату урочисто відкрив 23 серпня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Фото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису

FacebookTwitterРесурс