МІНЕКОНОМІКИ НАГАДУЄ ПРО МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ БІЗНЕСУ – ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОНЛАЙН

Дата: 26.08.2021 14:38

З 01 липня цього року Держпраці спільно з Мінекономіки запровадили можливість подачі декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки. На сьогодні електронна послуга з реєстрації декларацій доступна в усіх без виключення територіальних органах Держпраці. Вже отримано майже таких 500 заявок.

Міністерство економіки закликає суб’єктів господарювання подавати декларації відповідності через Портал електронних сервісів Мінекономіки (my.gov.ua) та замовляти послуги через персональний кабінет за посиланням https://bit.ly/3hmD7EN. Така опція не вимагає використання чи встановлення будь-якого додаткового програмного забезпечення та значно спрощує процес подання відповідних документів.