26 СЕРПНЯ – ОСТАННІ ДЕНЬ, КОЛИ МОЖНА ЗДІЙСНИТИ ОПЛАТУ ДЛЯ УЧАСТІ В СПЕЦСЕСІЇ ЄВІ, – МОН

Дата: 25.08.2021 15:36

Учасники спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (тестування з іноземної мови для вступу до магістратури), які ще не встигли здійснити оплату, можуть це зробити до 26 серпня включно.

Щоб платежі були вчасно опрацьовані, необхідно дотримуватися такого алгоритму.

1. Зайдіть у свій Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ (логін і PIN-код знайдете у своєму екзаменаційному листку).

2. Роздрукуйте квитанцію. Не використовуйте квитанцій інших осіб, у них містяться особисті дані – прізвище, ім’я, по батькові, номер екзаменаційного листка. Якщо скористаєтеся чужим документом для оплати, Вас не зможуть ідентифікувати і Вас не буде зареєстровано для складання іспиту.

3. Оплатіть послугу.

Потрібно оплачувати послугу безпосередньо в касі банку або за допомогою банківського термінала самообслуговування чи інтернет-банкінгу з огляду на те, що це найшвидші способи перерахунку коштів. У разі використання інших способів оплати, на жаль, можлива ситуація, коли Ваш платіж не буде отриманий вчасно і, відповідно, Ви не зможете взяти участі в оцінюванні.

Осіб, які успішно здійснили оплату, буде зареєстровано для участі в спецсеcії ЄВІ. Запрошення-перепустку можна отримати до 2 вересня.