В селищі Лугини відбулися урочисті заходи і покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Дата: 25.08.2021 10:16

В урочистому заході взяли участь селищний голова Петро Мельник, секретар селищної ради Олександр Губарець, учасники антитерористичної операції, депутати селищної ради, представники трудових колективів, жителі та гості селища.

Селищний голова Петро Мельник привітав всіх присутніх з державним святом. Продовженням вітального виступу стало вручення жителям громади грамот Лугинської селищної ради, Подяк Житомирської обласної ради. Учасникам антитерористичної операції були вручені Грамоти від народного депутата України Володимира Арешонкова.

Продовженням заходу став заключний творчий звіт художніх самодіяльних колективів громади "Таланти твої Лугинщино".