Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

ІГОР ДЯДЮРА: ОФОРМИТИ НАЙПОПУЛЯРНІШІ ЛІЦЕНЗІЇ МОЖНА БУДЕ ОНЛАЙН

Дата: 17.08.2021 17:26
Кількість переглядів: 371

                                                                   Фото без опису

Уряд розпочав експериментальний проект з переведення в електронний формат дозвільно-ліцензійних процедур  він називається «Е-Дозвіл». Тепер для отримання однієї з 13 найпопулярніших ліцензій бізнесу достатньо буде подати онлайн-заявку через застосунок або портал «Дія».

Про це розповів заступник Міністра економіки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

«13 найпопулярніших ліцензій це лише перший крок. Ми вже працюємо над розширенням переліку дозвільних документів, які можна буде оформити через «Е-дозвіл». Скоро система повноцінно запрацює і підприємці зможуть оформляти перші ліцензії. Ймовірно, це будуть ліцензії на туристичну діяльність»,  зазначив Ігор Дядюра.

За його словами, повноцінний запуск «Е-дозвіл» дозволить забезпечити:

  • електронну подачу документів та цифровізацію всіх процедур у сфері ліцензування, реалізацію стратегії paperless  отримати ліцензію можна буде швидко, не витрачаючи зайвого часу та ресурсів;

  • абсолютну прозорість процесу розгляду заявок передбачається, що підприємці зможуть відстежити заявки, переглянути стан їх опрацювання та звертатися зі скаргами в разі потреби;

  • контроль контролерів порушення термінів розгляду заявок стане приводом для перевірки роботи відповідальних чиновників.

Крім того, запуск проекту «Е-дозвіл» сприятиме масштабній дерегуляції. Наразі повний список всіх ліцензій, дозволів, погоджень налічує понад 1,5 тис. позицій. Проте багато з них є неактуальними та застарілими.

«Ліцензування має залишитися лише в тих сферах, де є небезпека для життя, здоров'я, екології. Все інше має перейти на декларативні рейки та в зручний цифровий формат. Ми маємо зробити так, щоб держава насправді стала сервісною службою для бізнесу та громадян. Це дозволить сформувати довіру до держави та покращити бізнес-клімат України»,  додав заступник Міністра.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь