У рамках підготовки до святкування 30-ї річниці Незалежності України клубними закладами нашої громади проводяться звітні концерти перед населенням.

Дата: 09.08.2021 15:30

Свою майстерність вже показали аматори Будинків культури сіл Великий Дивлин, Кремне, Бовсуни, Липники, селища Миролюбів, клубів  Літки, Жеревці, Зарічка, Запілля.

с. Великий Дивлин

С. Кремне

с. Бовсуни

С. Липники

С. Літки

с. Зарічка

14серпня звітуватиме Будинок культури с. Путиловичі, та на святі «Поліського пирога» в с. Остапи – Красноставський, Остапівський сільські клуби та Калинівський, Радогощанський сільські Будинки культури.

15 серпня свої таланти покажуть в Червоноволоцькому Будинку культури місцеві аматори та аматори сіл Степанівка, Старосілля.

Кращі номери будуть представлені на заключному творчому звіті «Таланти твої, Лугинщино!»  в день святкування Незалежності України.