Лугинське управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє,

Дата: 06.08.2021 10:03

що відповідно постанови КМУ від 16.06.2021 № 611 з 17.06.2021 р. на території України встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки, але карантинні обмеження продовжують діяти. Спеціалісти Лугинського управління Держпродспоживслужби продовжують проводити моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках, закладах громадського харчування, в закладах освіти та відпочинку. За 7 місяців 2021 року проведено 787 обстежень, за виявлені порушення недотримання вимог чинного санітарного законодавства на відповідальних осіб накладено 111 штрафів на загальну суму 18887 грн, надано 62 приписів, 29 інформаційних листів з пропозиціями та попередженнями, направлено 13 доповідних в органи місцевої влади.