В умовах боротьби з пандемією навчальні заклади мають створити учням безпечне освітнє середовище, – Наталія Остапченко у ЦМВ у Новограді-Волинському

Дата: 06.08.2021 09:58

05 Серпня 2021 • 16:30

Кіл-сть переглядів: 80

FacebookTwitterShare

Сьогодні, 05 серпня, в рамках робочої поїздки перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко відвідала центр масової вакцинації (ЦМВ) населення проти COVID-19 у Новограді-Волинському.

Під час онлайн-брифінгу Наталія Остапченко закликала жителів району вакцинуватися, аби вберегтися від важкого перебігу захворювання на коронавірусну інфекцію.

«Окремо звертаюся до працівників освіти Новоград-Волинського району. Ви відповідальні не лише за своє, а й за здоров’я та життя своїх вихованців, учасників навчального процесу. Тому якомога скоріше вакцинуйтесь, аби не наражати на небезпеку себе та оточуючих», – наголосила перша заступниця голови ОДА.

У місті Новоград-Волинський працює ЦМВ, 4 пункта щеплення та 5 мобільних бригад.

Центр масової вакцинації населення працює 7 днів на тиждень та знаходиться за адресою: м.Новоград-Волинський, вул. Л.Українки, 9 – на базі Палаца Культури ім. Л.Українки. Графік роботи09:00-14:00.

З початку роботи ЦМВ виконано 2152 щеплень (Moderna – 690; Coronavac  –1462). На пунктах щеплення – 1778 щеплень (Coronavac  – 1088, AstraZeneca – 690). П’ятьма мобільними бригадами проведено 9462 щеплення (Moderna – 360; Pfizer – 5046, Coronavac  – 2066, Covishield/AstraZeneca – 1990). Всього виконано 13392 щеплення, з яких вчителям та працівникам освіти – 771.

Нагадаємо, що в рамках робочої поїздки до Коростенського району Наталія Остапченко проінспектувала роботу центрів масової вакцинації населення проти COVID-19 у Коростені та Овручі.