ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! СИНОПТИКИ ПРОГНОЗУЮТЬ ДОЩІ, ПОСИЛЕННЯ ВІТРУ, ГРАД

Дата: 05.08.2021 16:30

За даними Житомирського обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці 06 серпня по м. Житомир та по області очікується значний дощ, гроза, посилення вітру до 15-20 м/с. На окремих територіях області град (І рівень небезпечності – жовтий). Температура вночі 13-18°, вдень 21-26° тепла.
         Наступного дня, 07 серпня, очікуються місцями невеликі дощі з грозами вночі. Вдень без опадів. А температура повітря при цьому зберігатиметься на рівні +13 - +18 градусів вдень та 8-14 градусів тепла вночі.

Малохмарно 08 серпня та без опадів. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 11-16°, вдень +24 - +29°.