ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! ОГОЛОШЕНО ЖОВТИЙ РІВЕНЬ НЕБЕЗПЕЧНОСТІ

Дата: 03.08.2021 17:51

За даними Житомирського обласного центру з гідрометеорології у сьогодні, 03 серпня, до кінця доби по області очікуються грози (І рівень небезпечності - жовтий).

Закликаємо громадян бути обережними та нагадуємо: на відкритій місцевості не можна ховатися під опорами електропередач та мостів, високими деревами, особливо поодинокими.

Під час грози вимкніть телевізор, комп’ютер та інші електропобутові прилади.
         Якщо ви перебуваєте в лісі, то сховайтеся в його низькорослій ділянці.
          Не перебувайте у водоймі або поблизу неї, не купайтеся під час грози та не плавайте на човні. Відійдіть від берега, спустіться з підвищеного місця в низину.
          Якщо ви їдете на велосипеді або мопеді, зупиніться, покладіть їх на землю і відійдіть від них на 20-30 м.

Якщо гроза застала вас в автомобілі, можете не залишати його, але закрийте вікна і опустіть антену радіоприймача.

Запам'ятайте: всі електричні прилади, зокрема мобільні телефони, є своєрідними приймачами для блискавок. Тому, задля власної безпеки, не користуйтеся ними під час грози!