Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Лугинської селищної ради

Дата: 29.07.2021 16:38

в ході якого було обговорено та прийнято рішення «Про стан та перспективи розвитку медичної галузі», «Про відзначення 30-ї річниці Незалежності України», «Про затвердження Положення про Лугинську селищну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у новій редакції», «Про селищну комісію з питань евакуації», «Про створення комісії з моніторингу та оцінки якості соціальних послуг, з затвердженням порядку та плану заходів проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лугинської селищної ради». З проектами даних рішень можна ознайомитись на сайті Лугинської селищної ради в розділі «Проекти рішень».