ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! НА ТЕРИТОРІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ НАДЗВИЧАЙНО ВИСОКА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА

Дата: 30.07.2021 09:54

За даними Житомирського обласного центру з гідрометеорології, з 30 липня по 01 серпня на переважній частині Житомирської області утримається надзвичайна (5 клас) пожежна небезпека. Метеорологи прогнозують також у ці дні спеку до +31° тепла.

Тому закликаємо громадян не провокувати пожежі в природних екосистемах, неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки, бути обережними з відкритим вогнем, не кидати недопалки та сірники на суху трав'янисту підстилку. Утримайтеся від відвідування лісів та розпалювання багать, не спалюйте залишків сухої рослинності, стерні. Роз'ясніть дітям небезпеку гри з вогнем!