УВАГА! НА ТЕРИТОРІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ УТРИМАЄТЬСЯ НАДЗВИЧАЙНА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА

Дата: 27.07.2021 15:40

За даними Житомирського обласного центру з гідрометеорології, 27-29 липня на території Житомирської області утримається надзвичайна (5 клас) пожежна небезпека.

За таких умов підвищується загроза виникнення пожеж в природних екосистемах через недотримання громадянами заходів безпеки у пожежонебезпечний період. Тому закликаємо жителів Лугинської селищної ради бути відповідальними, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі на відкритих територіях, в лісових масивах!
         Не розводьте відкритий вогонь поруч із житловими будинками, господарськими спорудами, не розкидайте недопалки та сірники на суху траву. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем!

Пам'ятайте! Порушення правил пожежної безпеки завдає суттєвої шкоди довкіллю та може призвести до виникнення великомасштабних пожеж!