Відтепер вакцинація від коронавірусу можлива в усіх районах області 7 днів на тиждень, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО

Дата: 22.07.2021 09:08

21 Липня 2021 • 17:05

Кіл-сть переглядів: 57

FacebookTwitterРесурс

Сьогодні, 21 липня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко спільно з заступницею Житомирського міського голови Марією Місюровою провели брифінг щодо старту 5-го етапу вакцинації населення проти COVID-19.

Під час брифінгу Наталія Остапченко поінформувала щодо:

кількості та графіку роботи центрів масової вакцинації в області;

наявності вакцин проти COVID-19 та надходження нової вакцини Moderna;

динаміки проведення вакцинації в регіоні тощо.

«В Україні стартував 5 останній етап вакцинації проти COVID-19. Відтепер вакцинація від коронавірусу можлива в усіх районах області 7 днів на тиждень. І зважаючи на погіршення епідеміологічної ситуації в сусідніх країнах, закликаю всіх жителів Житомирщини вакцинуватися та вберегти своє життя та життя оточуючих», – сказала Наталія Остапченко.

Перша заступниця голови ОДА також проінформувала про відкриття вже 5-го центру масової вакцинації у Житомирській області.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

Як працюють вакцини проти COVID-19, дізнавайтеся ТУТ.

Довідково. Дізнавайтеся більше про вакцинацію проти COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

FacebookTwitterРесурс