ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! СИНОПТИКИ ПОПЕРЕДАЮТЬ ПРО МОЖЛИВІ ЗНАЧНІ ДОЩІ, ГРОЗИ ТА ГРАД

Дата: 19.07.2021 12:40

Сьогодні, 19 липня, на території Житомирської області очікуються значні дощі, грози, град.

За даними Житомирського обласного центру з гідрометеорології передбачається мінлива хмарність. Помірний, місцями значний дощ, гроза, на окремих територіях град. Вітер північно-західний, 5-10 м/с, при грозах шквалисте посилення 15-20 м/с. Температура повітря +22..+27°.
         Враховуючи погодні умови, звертаємося до громадян з проханням бути обережними!