ЗВІТ про роботу відділу реєстрації та надання адміністративних послуг виконавчого комітету Лугинської селищної ради за І півріччя 2021 року

Дата: 15.07.2021 15:17

Фото без опису За І півріччя 2021 року, працівниками відділу, відповідно до переліку адміністративних послуг, які надаються у ЦНАП надано 2877 адміністративних послуг. З них: послуг реєстрації об’єктів нерухомого майна та реєстрації юридичних та фізичних осіб – 2187; послуг з реєстрації місця проживання – 367; паспортних послуг – 32; послуг з встановлення статусу та видачі посвідчень багатодітним сім’ям – 20;  послуги ДЗК - 271.

Від надання платних адміністративних послуг до місцевого бюджету, за І півріччя 2021 року, надійшло 167,1 тис. грн.