ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! ЗАКЛИКАЄМО НЕ ПРОВОКУВАТИ ПОЖЕЖІ В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ!!!

Дата: 15.07.2021 12:11

В Україні установилась надзвичайно спекотлива погода. Тому рятувальники застерігають: безвідповідальна поведінка, примножена на небезпечні для екосистем погодні умови, призводить до катастрофічних наслідків, зокрема, й загибелі людей. А те, що основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор — можна легко підтвердити вражаючими статистичними показниками. Лише протягом                    13 липня маємо 120 випадків загорянь на відкритих територіях та у природних екосистемах, під час яких загинуло троє людей та постраждало четверо.

Тож, зважаючи на загрозу виникнення загорянь під час підвищення температурних показників, звертаємося до населення з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

Категорично забороняється:

• створювати смітники та спалювати відходи;

• розводити багаття у лісі та лісопосадках;

• палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки;

• залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

• спалювати стерню та рослинні залишки на сільськогосподарських полях;

• дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.