COVID-19: На Житомирщині вакцинувалося майже 22 тисячі освітян. ВІДЕО

13 Липня 2021 • 17:15

Кіл-сть переглядів: 39

FacebookTwitterРесурс

Наразі пріоритетним завданням Міністерства освіти і науки України є процес вакцинації працівників сфери освіти, що дасть змогу розпочати освітній процес в очному форматі.

Для вакцинації освітян (працівники дитячих садочків, шкіл, профтехучилищ та інститутів) – це і вчителі, і бухгалтери, і прибиральники, які працюють у закладах освіти – використовують препарат Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.

Вакцина Комірнаті (Комірнаті) – це мРНК-вакцина проти COVID-19, виготовлена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.

Ефективність вакцини становить 95%. Для повноцінної імунізації потрібно отримати дві дози з інтервалу за 21-28 днів.

Для освітян, які мають бажання отримати щеплення проти COVID-19, сформовано алгоритм запису, з яким можна ознайомитися на вебсайті МОН: bit.ly/3wdzKG1

За оперативною інформацією Міністерства охорони здоров’я України, станом на 12 липня 2021 в Україні проти COVID-19 вже вакцинувалися 550 тисяч 333 педагогічних працівники.

Загальна статистика по Україні свідчить про високу відповідальність освітян до роботи в умовах поширення коронавірусу.

В найбільших областях статистика вакцинування освітян така:

Київська область – 46 тис. 94 особи;

Дніпропетровська область – 44 тис. 67 осіб;

Львівська область – 39 тис. 329 осіб;

Харківська область – 30 тис. 224 особи.

Зверніть увагу, що за всіма вакцинованими першою дозою резервується друга доза.

Будьте здорові, бережіть себе!

#Вакцинація

FacebookTwitterРесурс