Напередодні свята Апостолів Петра і Павла в с. Великий Дивлин відбувся святковий концерт, який став стартом творчих звітів-оглядів художньої самодіяльності Лугинської ОТГ.

Дата: 12.07.2021 11:20

Звітували аматорські колективи Великодивлинського сільського Будинку культури та колективу Будинку культури с. Кремне.

Сказати, що мені сподобалось-нічого не сказати!!!!!!! Починаючи від прилеглої території, фотозони, самого Будинку культури, організації і концерту - пророблена колосальна робота! Концерт "пролетів" на одному подиху!!!!!! Відкрили святковий концерт працівники Лугинського Будинку культури вітаючи жителів з прийдешнім святом.Потім свою програму представили колектив БК Кремне і на завершення БК Великого Дивлина!!!! Радо і активно супроводжувала кожен виступ публіка вигуками "Браво" та гучними оплесками!

Дякую всім за прекрасний настрій, за вашу роботу, за те, що ви є!!!! Ви ті, ким ми пишаємося, ким , без заперечень, може пишатися наша громада!!!!!!!

Начальник відділу культури та туризму Лугинської ОТГ           О.Іванова