Спільні дії та взаємодія з метою розшуку засуджених осіб.

Дата: 02.07.2021 10:53

01.07.2021 року начальником Лугинського РС філії Державної установи «Центр пробації» в Житомирській області було проведено робочу зустріч із заступником начальника ВКП Коростенського РУП ГУНП України в Житомирській області.

В ході зустрічі було обговорено  реалізацію спільного алгоритму дій щодо оголошення у розшук осіб, засуджених до покарань не повязаних із позбавленням волі, місцезнаходження яких невідомо, а також здійснення їх розшуку. Було проведено аналіз обставин і причин залишення засудженими особами місця свого проживання.

На початку року в розшуку перебувало 3 субєкти пробації, підоблікових Лугинського РС. На даний час в результаті оперативної роботи працівників поліції один засуджений розшуканий.

Підсумком зустрічі було прийняття рішення щодо продовження ефективно взаємодії на майбутнє.

Начальник Лугинського РС майор внутрішньої служби Ярослава Омельчук