МІНМОЛОДЬСПОРТ: 19 ЛИПНЯ СВЯТКУВАТИМУТЬ ДЕНЬ ТРЕНЕРА

Дата: 25.06.2021 11:52

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ щодо започаткування в Україні професійного свята День тренера, яке відзначатимуть щороку 19 липня. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

«За вашу віддану працю, за титанічну роботу, за підтримку та можливість завжди на вас покластися, за всі ночі без сна через хвилювання за команду, за всі ті переживання під час виступів спортсменів, за великі перемоги, які без вас точно б не відбулися. Іноді, ми забуваємо про важливість цієї професії та забуваємо про тих, хто стоїть за спинами чемпіонів. Але, вже не сьогодні. Адже кожного року, 19 липня, ми будемо вітати наших тренерів та дякувати їм за можливість перемагати. Та відтепер будемо розуміти, що перемога - це не тільки заслуга однієї людини, а плідна праця цілої команди», зазначив Вадим Гутцайт.