Триває другий день форуму «Україна 30. Здорова Україна» ВІДЕО

23 Червня 2021 • 10:47

Кіл-сть переглядів: 11

FacebookTwitterShare

В перший день форуму Президент Володимир Зеленський презентував загальнонаціональну програму «Здорова Україна».

Планується змінити підхід до уроків фізкультури та харчування у школах (нове шкільне меню), популяризація спортивних секцій та створення онлайн-додатків для пошуку спортивних гуртків.

В планах створити десятки тисяч спортивних майданчиків по всій Україні, як у великих містах, так і у селах, для популяризації спорту. На них розмістять стенди з QR-кодом та віртуальним тренером, який радитиме людям вправи.

#Здорова Україна – приєднуйся!

Нагадаємо, в рамках програми Президента України «Велике будівництво» в Житомирській області планується капітальний ремонт плавального басейну в місті Бердичіві, ремонт будівлі басейну ДЮСШ «Авангард» у місті Житомирі та реконструкція майнового комплексу стадіону “Колос” в місті Олевську.

FacebookTwitterShare