Вакцинація на Житомирщині: педагоги закликають щепитися від COVID-19 перед початком нового навчального року. ВІДЕО

Дата: 24.06.2021 09:30

23 Червня 2021 • 17:12

Кіл-сть переглядів: 51

FacebookTwitterShare

На території Житомирської області триває вакцинація проти COVID-19. Як повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА, станом на 23 червня вже щеплено 62 549 осіб. Серед них – 10 428 освітян Житомирщини, які отримали щеплення проти коронавірусної інфекції.

Розуміючи важливість якнайшвидшого створення колективного імунітету до COVID-19, вакцинуватися освітян закликають вчителі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 ім. В.Г. Короленка м. Житомира, які мають одні з найкращих показників з імунізації серед колективу.

Так, своєю думкою щодо вакцинації проти коронавірусної інфекції поділилася вчителька української мови ЗОШ № 6 Ганна Халієва. Зокрема вона вважає, що запорука успішного навчання сьогодні  це здорові діти та здорові вчителі, а освіту краще здобувати не в режимі онлайн, а в шкільних класах.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

FacebookTwitterShare