УВАГА! СИНОПТИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО НАДЗВИЧАЙНО ВИСОКУ ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ!

Дата: 23.06.2021 09:57

За інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології 23 червня по Житомиру та області утримається надзвичайна (5 клас) пожежна небезпека. Малохмарно, без опадів, вітер східний, 3-8 м/с. Температура вночі +17 - +22º, вдень 29-340 тепла.

У зв'язку з цим закликаємо громадян дотримуватись правил пожежної безпеки під час перебування у лісах, парках, на відкритих територіях, а ще не кидати будь-де не погашені недопалки та сірники. До речі, 21 червня через необережність під час куріння сталося загоряння сухої трави в с. Нова Рудня Коростенського району (Лугинська селищна рада). Чоловік курив цигарку та необачно викинув недопалок у траву.