Шановні працівники та ветерани системи охорони здоров’я Лугинської ОТГ!

Дата: 18.06.2021 14:14

Від усієї душі вітаю Вас з професійним святом - Днем медичного працівника!

Висловлюю величезну вдячність всім медичним працівникам і ветеранам медицини за невтомну благородну працю, самопожертву, відданість своїй професії. Бажаю Вам і Вашим родинам миру, міцного здоров’я, успіхів, щастя та благополуччя!

Хай Ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість професії вселяє надію та впевненість у завтрашньому дні, дарує заслужену шану й авторитет! Прийміть слова найглибшої вдячності за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя!

З найкращими побажаннями,

Селищний голова                                               Петро Мельник