Сприяння засуджених у поліпшенні благоустрою селища

Дата: 17.06.2021 11:45

Підтримка чистоти і порядку біля будинків, адміністративних приміщень, на вулицях це одна з невідємних складових благоустрою населеного пункту, де  проживаємо. Підтримуючи чистоту ми вносимо хоча і маленький але вагомий внесок в захист довкілля. Адже коли немає сміття, довкола доглянута територія, то окрім естетичного задоволення виникає і відчуття бажання підтримувати територію в такому стані і надалі.

Не потрібно ніколи  залишатися байдужими  до  суспільно-корисної справи та  постійно дбати за  чисте довкілля. Засуджені Лугинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Житомирській області  власними зусиллями сприяють поліпшенню стану благоустрою нашого селища, його території. Так сьогодні 17 червня 2021 року з відчуттям   відповідальності за  стан  навколишнього   середовища та чистоти і порядку смт.Лугин було організовано скошування трави та прибирання сміття біля адміністративних приміщень по вулиці Героїв Чорнобиля.

Увага до стану території громади це шлях до покращення довкілля, а отже і покращення нашого життя.

Начальник Лугинського РС майор внутрішньої служби Ярослава Омельчук