РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДУЮТЬ ПРО ОБОВ’ЯЗКОВЕ ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Дата: 14.06.2021 09:55

Попри те, що надворі вже літо, рятувальники постійно виїжджають на пожежі у житловому секторі, що виникають через необережне поводження громадян з вогнем, а також унаслідок нехтування елементарними правилами пожежної безпеки.

З початку року на території Житомирської області вже сталося понад 1100 пожеж. І хоча найбільше займань виникає в осінньо-зимовий період, проте і влітку статистика не радує.

Рятувальники Житомирщини закливають жителів області бути вкрай обережними, дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, бути відповідальними та наполегливо дотримуватися рекомендацій фахівців, зокрема:

не паліть у ліжку;

слідкуйте за станом та справністю електромережі;

у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;

не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

використовуйте пічне опалення та прилади для обігріву, дотримуючись правил пожежної безпеки.

При виникненні пожежі чи іншої надзвичайної події негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!