Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

ЗАМОВЛЕННЯ ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ: ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ АДМІНПОСЛУГИ

Дата: 09.06.2021 17:35
Кількість переглядів: 329

Управління державного земельного кадастру головного управління Держгеокадастру у Житомирській області інформує жителів області про порядок користування відомостями Державного земельного кадастру, який визначений нормами ст. 38 Закону України «Про Державний земельний кадастр».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» визначено перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2011 року №835 «Деякі питання надання Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальними органами адміністративних послуг», адміністративна послуга з надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку включена до переліку платних адміністративних послуг, що надаються Держгеокадастром та його територіальними органами.

Витяг з Державного земельного кадастру надається у паперовій або електронній формі та містить усі відомості про земельну ділянку, внесені до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 року, а також за бажанням заявника – відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержані в порядку інформаційної взаємодії між Державним земельним кадастром та Державним реєстром речових прав на нерухоме майно.

Так, існує два види витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Для отримання адміністративної послуги з надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку будь-яка особа може звернутися до Центру надання адміністративних послуг за місцем розташування земельної ділянки із відповідною заявою (долучивши при цьому документи, які підтверджують оплату послуги), або скориставшись електронним сервісом на офіційному сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру за посиланням:  https://e.land.gov.ua (Публічна кадастрова карта України). За надання зазначеної адміністративної послуги справляється адміністративний збір у розмірі – 0,05% розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (113,50 грн).

Інший вид витягу з Державного земельного кадастру, що містить відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержані в порядку інформаційної взаємодії між Державним земельним кадастром та Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, можна отримати лише замовивши його через відповідний ЦНАП за місцем розташування земельної ділянки. За надання такого виду витягу з Державного земельного кадастру справляється адміністративний збір у розмірі 113,50 грн та додатково сплачується адміністративний збір у розмірі 56,75 грн (відповідно до ст. 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь