УРЯД СХВАЛИВ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО МОНЕТИЗАЦІЇ ПІЛЬГ З ОПЛАТИ ПРОЇЗДУ

Дата: 09.06.2021 17:07

Уряд на засіданні 09 червня схвалив законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільг з оплати проїзду та деяких інших пільг».

Законопроектом пропонується внести зміни до законів України, якими передбачається, що пільги з оплати проїзду та інші надаються на підставі рішень органів місцевого самоврядування і виплачуються у визначеному ними порядку та розмірах у формі грошової компенсації.

Також вносяться зміни до законів України «Про транспорт» та «Про автомобільний транспорт» у зв’язку із запровадженням грошової компенсації замість пільг з оплати проїзду.

Прийняття законопроекту дасть можливість органам місцевого самоврядування самостійно вирішувати питання надання пільг з оплати проїзду та сприятиме адресності їх надання.