Шановні працівники засобів масової інформації! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Дата: 04.06.2021 16:33

День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня - в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до Міжнародної федерації журналістів. Відповідний Указ Президента України № 251/94 був підписаний 25 травня 1994 року.

День журналіста - це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.

Бажаю всім працівникам засобів масової інформації великої аудиторії, широкого кола друзів, міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, нових цікавих тем, наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики!

З повагою,

Селищний голова                  Петро Мельник