Акція від ТОВ «Житомиргаз Збут»: «Рівномірний підключай – Газ вигравай!»

Дата: 04.06.2021 11:29

На початку літа раді оголосити акцію для клієнтів ТОВ «Житомиргаз Збут». Побутові споживачі, які у червні перейдуть на тариф «Твій газ Рівномірний платіж», зможуть не лише сплачувати до 40% менше взимку, а й автоматично стануть учасниками розіграшу подарунків. Перші 100 учасників гарантовано отримають свої подарунки.

У рамках акції «Рівномірний підключай – Газ вигравай!» будуть розіграні сертифікати на газ:

• 1 місце – сертифікат 3000 грн на газ;

• 2 місце – сертифікат 2000 грн на газ;

• 3 місце – сертифікат 1000 грн на газ;

• 4-5 місця – сертифікат 500 грн на газ;

• 6-10 місця – сертифікат 250 грн на газ.

Також перші 100 учасників гарантовано отримають по 50 грн на газ.

Аби долучитися до акції потрібно:

1. Бути клієнтом ТОВ «Житомиргаз Збут»;

2. Підключити з 01 по 30 червня 2021 року тариф «Твій газ Рівномірний платіж»*

Для переходу на «Твій газ Рівномірний платіж» необхідно подати нову Заяву-приєднання у Центрах обслуговування клієнтів 104, відділеннях ТОВ «Житомиргаз Збут», або  зафіксувати свою згоду на зміну умов через сайт «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» чи контакт-центр.

Переможці Акції будуть оголошені 09 липня 2021 року, їх визначення відбудеться за допомогою сервісу random.org.

акції беруть участь тільки власники газового котла, що перейшли на тариф «Твій газ Рівномірний платіж» та сплатили місячний платіж у період з 01 по 30 червня 2021 року.

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного.

Довідково. Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує рівні частини від отриманої суми.