Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

УРЯД ПІДТРИМАВ ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО РЕЄСТРУ

Дата: 04.06.2021 11:12
Кількість переглядів: 356

Кабінет Міністрів України підтримав Порядок ведення та адміністрування Державного аграрного реєстру (ДАР). Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко. 

«Цей Порядок є важливим підґрунтям до введення інформаційного порталу для виробників сільськогосподарської продукції. Питання єдиного порталу для них давно стоїть гостро, адже ДАР це не лише інформаційний портал. Це й спрощена реєстрація, подання заявки на отримання державних дотацій та автоматична перевірка документів та відомостей. А головне — усунення будь-яких корупційних ризиків під час розподілу державних дотацій на підтримку аграріїв», – зазначає Роман Лещенко.

Міністр нагадав про 4,5 млрд гривень, які були виділені для дотацій на цей рік. «І коли ми говоримо про державну підтримку аграрної галузі, маємо розуміти, що її ефективність  залежатиме від справедливого та доцільного розподілу виділених ресурсів. Аналіз цієї ефективності — ще одне питання, яке завдяки ДАР буде вирішено», – додає Роман Лещенко.

Він зауважив, що ініціатива зі створення реєстру також підтримана Парламентом і передбачена в Законі України «Про державну підтримку сільського господарства України». Подача документів, їх обробка, аналіз та надання фінансової допомоги виробникам сільськогосподарської продукції відбуватиметься автоматизовано. Крім того, Реєстр буде синхронізовано з іншими інформаційними порталами держави, що розширить його функціонал для користувачів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь